Доревски Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Правила за користење на форумот!

Go down

Правила за користење на форумот! Empty Правила за користење на форумот!

Пишување  Ѓоко Доревски Вто 17 Фед 2009 - 15:42

1.За да отворите нова тема и да ги читате темите морате да се регистрирате! (клик на Зачлени се)
Ќе ви биде пратена порака на вашиот маил за активација на членството.

2.Користење кирилица е задолжително.

3. Доколку отварате нова тема, бидете попрецизни во насловот. Пример за лош наслов - "Кола". Пример за добар прецизен наслов - "Каква кола посакувате?".

4. Четот односно одговорите кои не се во врска со насловот се забранети и без предупредување се бришат од модераторите.

5. Влегувањето во дуел односно навредување, расправање со други членови е забрането

6. Анимирани аватари се забранети.
Ѓоко Доревски
Ѓоко Доревски
Admin

Број на мислења : 188
Join date : 2009-02-15
Age : 36
Местолокација : Охрид

https://2bla-bla.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот