Правила за користење на форумот!

Go down

Правила за користење на форумот! Empty Правила за користење на форумот!

Пишување  Ѓоко Доревски on Вто 17 Фед 2009 - 15:42

1.За да отворите нова тема и да ги читате темите морате да се регистрирате! (клик на Зачлени се)
Ќе ви биде пратена порака на вашиот маил за активација на членството.

2.Користење кирилица е задолжително.

3. Доколку отварате нова тема, бидете попрецизни во насловот. Пример за лош наслов - "Кола". Пример за добар прецизен наслов - "Каква кола посакувате?".

4. Четот односно одговорите кои не се во врска со насловот се забранети и без предупредување се бришат од модераторите.

5. Влегувањето во дуел односно навредување, расправање со други членови е забрането

6. Анимирани аватари се забранети.
Ѓоко Доревски
Ѓоко Доревски
Admin

Број на мислења : 188
Join date : 2009-02-15
Age : 33
Местолокација : Охрид

http://2bla-bla.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот